Logo Zdrowa Caloria Keto

Hurra!! Warto ciężko pracować, warto iść za marzeniami. Udało się spełnić jedno z moich zawodowych marzeń, czyli udowodnić, że dieta ma ogromny wpływ nie tylko na zdrowie somatyczne (masa ciała, gospodarka cukrowa, zdrowie układu krwionośnego etc.), ale też na pracę mózgu, funkcje poznawcze i zdrowie psychiczne.

Artykuł mojego autorstwa został opublikowany w prestiżowym czasopiśmie medycznym z dziedziny Psychiatrii: „Psychiatria Polska”, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, w języku polskim i angielskim.

Dodam, że ma ono najwyższy impact factor w Polsce (punktacja naukowa) i jest recenzowane przez najlepszych specjalistów z tej dziedziny (głównie tytuły profesorskie). Publikacja traktuje o głównych mechanizmach działania diety niskowęglowodanowej w przypadku depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii i innych.

Do przeglądu literatury dołączony jest także opis przypadku jednego z moich podopiecznych, który po 8 latach chorowania i leczenia farmakologicznego – bez większych efektów, wszedł w remisję (brak objawów choroby), która trwa już od kilku lat. Dodam, że to nie jedyny taki przypadek, natomiast publikacja ma swoje ramy objętościowe i nie można uwzględnić wszystkiego w jednym artykule. Przyznam, że było bardzo trudno, publikowanie trwało dwa lata (konsultacje ze specjalistami, poprawki do recenzji), ale najważniejsze, że finalnie się udało, a recenzenci ocenili pracę jako nowatorską.

Zobacz artykuł

Kontakt

Adres gabinetu

Grunwaldzka 1c/1
57-300 Kłodzko
Polska

Logo - Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel

Godziny otwarcia

poniedziałek: 7.00 – 15.00
wtorek: 13.00 – 20.00
środa: 8.00 – 15.00
czwartek: 13.00 – 20.00
piątek, sobota, niedziela: nieczynne

Nagroda Orły - Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel

Skontaktuj się ze mną.
Razem zadbamy o Twoje zdrowie!

Skontaktuj się, a pomogę Ci znaleźć właściwą drogę do zdrowia i dobrej formy. Interesuje Cię dieta ketogeniczna? Zobacz tutaj: przepisy dieta ketogeniczna.

Przepisy i dieta Keto - zobacz stronę
Copyright © 2024 | Zdrowa Caloria
Zdrowa Caloria