Zdrowa Caloria - Ireneusz Chmiel

Diety – Zdrowa Caloria

Żywienie dzieci i młodzieży

Okres dzieciństwa i adolescencji są z żywieniowego punktu widzenia bardzo ważne.

Chodzi tu przede wszystkim o odpowiedni dobór produktów, ich jakość, ale również ilość, która powinna być dostosowywana do potrzeb tej grupy.

Niewątpliwie, racjonalne odżywianie dzieci i młodzieży warunkuje prawidłowy rozwój fizyczny, ale również intelektualny. Właściwe nawyki żywieniowe w tym okresie przekładają się na życie dorosłe, co później odzwierciedla odpowiedni wybór produktów i przygotowywanie posiłków.

Warto pamiętać, że jakość odżywiania, aktywność fizyczna i wypoczynek są głównymi determinantami, które pozwalają na harmonię dojrzewania młodych organizmów, czego efektem jest pełnia zdrowia.

Umów się na konsultacje już dziś!

Rejestracji można dokonać telefonicznie, za pomocą wiadomości SMS, mailowo lub strony internetowej lub on-line gdzie można sprawdzić dostępne terminy. Rejestracja telefoniczna odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 18:00. Na wszystkie telefony oraz maile odpowiadamy najszybciej jak jest to możliwe.

Kontakt

Adres gabinetu

Grunwaldzka 1c/1
57-300 Kłodzko
Polska

Logo - Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel

Godziny otwarcia

poniedziałek: 7.00 – 15.00
wtorek: 13.00 – 20.00
środa: 8.00 – 15.00
czwartek: 13.00 – 20.00
piątek, sobota, niedziela: nieczynne

Nagroda Orły - Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel

Skontaktuj się ze mną.
Razem zadbamy o Twoje zdrowie!

Skontaktuj się, a pomogę Ci znaleźć właściwą drogę do zdrowia i dobrej formy. Interesuje Cię dieta ketogeniczna? Zobacz tutaj: przepisy dieta ketogeniczna.

Przepisy i dieta Keto - zobacz stronę
Copyright © 2024 | Zdrowa Caloria
Zdrowa Caloria