Logo Zdrowa Caloria Keto

Zdrowa Caloria – mgr Ireneusz Chmiel

Razem zadbamy o Twoje zdrowie

W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na modyfikację nawyków żywieniowych, a komponowane przeze mnie jadłospisy to wyłącznie wstęp do zmiany postaw wobec jedzenia i wyboru odpowiednich produktów.

Jestem ze swoimi pacjentami od początku terapii do jej zakończenia, pomagając również w trudnych chwilach. Docelowo staram się nauczyć swoich klientów zdrowego odżywiania oraz niezbędnej orientacji w kategoriach produktów, które są dla nich odpowiednie. Z perspektywy czasu, przygotowywanie posiłków staje się o wiele prostsze i nie wymaga ścisłego skupienia i liczenia kalorii. Nie wyobrażam sobie bowiem osoby wiecznie postępującej według określonego jadłospisu. Z doświadczenia wiem, że takie rozwiązania nie zdają egzaminu, dlatego w trakcie konsultacji uczymy się co spożywać, a czego raczej unikać.

ZDROWA CALORIA – MGR IRENEUSZ CHMIEL

Diety

Zapewniamy dostęp do różnorodnych rodzajów diet, dostosowanych do indywidualnych preferencji, celów zdrowotnych i stylu życia, aby każdy mógł znaleźć idealne podejście do zbilansowanego odżywiania

Diety odchudzające
Diety odchudzające

Odchudzanie nie jest prostą czynnością i wymaga wielu poświęceń, aby w konsekwencji poprawić swoją sylwetkę i osiągnąć obrany początkowo cel.

Dieta - w chorobie
Diety dla chorych

Żywienie kliniczne nabiera szerokiego znaczenia i jest uzależnione od powstałej jednostki lub całych zestawów chorobowych.

Dieta - sportowa
Diety dla sportowców

Zrównoważone spożycie białek, węglowodanów i tłuszczów stanowi fundament dla regeneracji mięśni, zapewnienia energii oraz poprawy wydolności fizycznej.

Dieta dla kobiet w ciąży
Diety dla ciężarnych

Dieta dla ciężarnych pełni kluczową rolę w zdrowym rozwoju dziecka i utrzymaniu dobrej kondycji matki. Dlatego warto skonsultować się dietetykiem.

Dieta Keto
Dieta ketogeniczna

Dieta ketogeniczna (znana także jako dieta keto) to specjalny rodzaj diety, który charakteryzuje się bardzo niskim spożyciem węglowodanów, umiarkowanym spożyciem białka i wysokim spożyciem tłuszczów.

Dieta dla dzieci i młodzieży
Diety dla dzieci i młodzieży

Chodzi tu przede wszystkim o odpowiedni dobór produktów, ich jakość, ale również ilość, która powinna być dostosowywana do potrzeb.

Dieta niedowaga
Diety dla osób z niedowagą

Dieta dla osób z niedowagą powinna być skomponowana tak, aby zapewnić odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych potrzebnych do przyrostu masy ciała.

Skontaktuj się, a pomogę Ci znaleźć właściwą drogę do zdrowia i dobrej formy.

PRZEPISY KETO.EU

Keto, które uwodzi smakiem.

Przepisy Keto - Logo

Zapraszam na stronę, gdzie keto staje się prostsze i smaczniejsze niż kiedykolwiek! Zanurz się w naszych przepisach pełnych niskowęglowodanowych inspiracji.

Kontakt

Adres gabinetu

Grunwaldzka 1c/1
57-300 Kłodzko
Polska

Logo - Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel

Godziny otwarcia

poniedziałek: 7.00 – 15.00
wtorek: 13.00 – 20.00
środa: 8.00 – 15.00
czwartek: 13.00 – 20.00
piątek, sobota, niedziela: nieczynne

Nagroda Orły - Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel

Skontaktuj się ze mną.
Razem zadbamy o Twoje zdrowie!

Skontaktuj się, a pomogę Ci znaleźć właściwą drogę do zdrowia i dobrej formy. Interesuje Cię dieta ketogeniczna? Zobacz tutaj: przepisy dieta ketogeniczna.

Przepisy i dieta Keto - zobacz stronę
Copyright © 2024 | Zdrowa Caloria
Zdrowa Caloria