Zdrowa Caloria - Ireneusz Chmiel

Wczoraj miałem ogromną przyjemność uczestniczyć w pierwszych w Polsce KETO TARGACH pt. „Ketoza przy kawie”. Jestem przeszczęśliwy, że środowisko związane z dietą ketogeniczną oraz szeroko postrzeganym stanem ketozy coraz prężniej rozwija się w naszym kraju.

Niezwykle interesujące wykłady lekarzy dr hab. n. med. Tomasza Dangela, dr n. med. Marka Bachańskiego, dietetyka klinicznego Mateusza Ostręgi oraz Sebastiana Kilichowskiego, a także cenne komentarze Prof. dr. n. med Joanny Szymkiewicz-Dangel, pozwalają mi myśleć, że idę w dobrym kierunku. Ketoza postrzegana z odmiennych perspektyw, przez znakomitych specjalistów i w różnych kontekstach, a do tego rozmowy w kuluarach oraz panel dyskusyjny Q&A stworzyły niezwykłą atmosferę wydarzenia. Wisienką na torcie był fakt, że to wszystko z moją wspaniałą żoną ???? Nawet nie trzeba było jej namawiać ???? Było wspaniale

PS Wygrałem nawet konkurs związany z wpływem światła na stan keto – zdjęcia z wręczenia nagrody w załączniku ????

Kontakt

Adres gabinetu

Grunwaldzka 1c/1
57-300 Kłodzko
Polska

Logo - Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel

Godziny otwarcia

poniedziałek: 7.00 – 15.00
wtorek: 13.00 – 20.00
środa: 8.00 – 15.00
czwartek: 13.00 – 20.00
piątek, sobota, niedziela: nieczynne

Nagroda Orły - Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel

Skontaktuj się ze mną.
Razem zadbamy o Twoje zdrowie!

Skontaktuj się, a pomogę Ci znaleźć właściwą drogę do zdrowia i dobrej formy. Interesuje Cię dieta ketogeniczna? Zobacz tutaj: przepisy dieta ketogeniczna.

Przepisy i dieta Keto - zobacz stronę
Copyright © 2024 | Zdrowa Caloria
Zdrowa Caloria