Aktualność z gabinetu Zdrowa Caloria

Warsztaty o tematyce żywieniowej dla dzieci

Zespołu Szkół Nr 1 w Jugowie

Jestem zawsze bardzo pozytywnie nastawiony, jeżeli chodzi o pracę z dziećmi i młodzieżą. Od nich zależy przyszłość naszego narodu, dlatego bardzo ważne jest, aby odpowiednio się rozwijały, zarówno pod względem fizycznym jak i umysłowym. Zdrowe pożywienie oraz nawyki żywieniowe ukształtowane w najmłodszych latach z pewnością przyczynią się do prawidłowego rozwoju i zdrowia w przyszłości.
Tematem warsztatów było przede wszystkim spożycie warzyw i owoców. Poruszony został także aspekt zawartości cukru w pokarmach, przede wszystkim w kolorowych napojach, ale również pojęcie żywości przetworzonej.

Umów się na wizytę!

Szkolenia, konferencje, warsztaty…

III Narodowy Kongres

Maj i Czerwiec były bardzo intensywne szkoleniowo. W zawodzie dietetyka trzeba stale podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nową wiedzę, tak aby w 100 % spełniać oczekiwania pacjentów. Wielką przyjemnością było móc uczestniczyć w największym wydarzeniu dietetycznym tego roku – III Narodowym Kongresie pt. Nowatorskie metody leczenia nadwagi i otyłości, w Warszawie. Zdobytą wiedzę z pewnością przełożę na pracę w gabinecie.

Umów się na wizytę!

DNI KŁODZKA

FESTYN RODZINNY

Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej udało się nam wystawić namiot na 56 Dniach Kłodzka. Było warto, ponieważ analiza składu ciała oraz konsultacje dietetyczne cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników wydarzenia.
Na festynie rodzinnym, zorganizowanym przez ojców Franciszkanów, ustawiały się długie kolejki, co również odzwierciedlało spore zaciekawienie.

Umów się na wizytę!

GET FIT w Douglasie

Darmowe konsultacje z dietetykiem cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękuję perfumerii Douglas za możliwość czynnego uczestnictwa w wydarzeniu.

Umów się na wizytę!

Spotkanie z dziećmi z Przedszkola nr 4 w Kłodzku

Zdrowe odżywianie

Prawidłowe odżywianie od najmłodszych lat warunkuje zdrowie w przyszłości. Bardzo ważne jest, aby dzieci od małego wiedziały, jakie produkty są zdrowe, a które najlepiej wykluczać ze swojej diety. Spotkanie w Przedszkolu nr 4 w Kłodzku miało charakter edukacji żywieniowej i było skierowane na promocję spożycia warzyw w diecie przedszkolaków.

Umów się na wizytę!

Dzięki dotacji z PUP otworzył własną firmę

TV Kłodzko

Otrzymanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP w Kłodzku staje się coraz bardziej popularne. Są to środki bardzo pomocne przy zakładaniu własnej firmy. Skorzystał z nich Ireneusz Chmiel, który spełnił zawodowe marzenie i otworzył własny gabinet dietetyczny.

Umów się na wizytę!

Dieta dla par

Nowość!

Do naszej oferty dodaliśmy ofertę dla par. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi usługami.

Umów się na wizytę!

Relacja z dnia otwartego

TV Kłodzko

4 lutego w Centrum Kosmetyki Estetycznej przy ulicy Rodzinnej 101 w Kłodzku odbyły sie bezpłatne badania oraz konsultacje kosmetologiczne

Umów się na wizytę!

"ZDROWIE I URODA" Dzień otwarty!

Zapraszamy do Centrum Kosmetyki Estetycznej

4 luty w godzinach 11:00 - 16:00 przy ulicy Rodzinnej 101 w Kłodzku

Czekają na was bezpłatne badania skóry oraz konsultacje kosmetologiczne i trychologiczne, bezpłatne porady dietetyczne i analiza składu ciała. Dodatkowo zapraszamy na degustacje kawy z rożnych zakątków Świata oraz degustacje produktów ekologicznych i soków owocowych!

Więcej informacji

Film z otwarcia

TV Kłodzko

Zapraszamy do gabinetu wszystkich, którzy chcą zmienić swój styl życia, sposób odżywiania, mają problemy z nadmierną masą ciała lub inne choroby, które jesteśmy w stanie bezpośrednio leczyć dietą.

Umów się na wizytę!

Promocja

do 21 grudnia 2016

W związku z otwarciem zapraszam wszystkich do skorzystania z szerokiego wachlarza usług gabinetu Zdrowa Caloria. Przez najbliższy miesiąc tj. do 21.12.2016 szczególne promocje od 10% do 15% na wszystkie usługi za wyjątkiem diagnostyki. Wyjątkowa promocja zabiegów wyszczuplających – przy zakupie 5 - 1 gratis, przy zakupie 10 - 2 gratis. Serdecznie polecam!

Umów się na wizytę!

Współpraca

Zdrowa żywność z EKO RAJu

Cieszę się, że mogłem podjąć współpracę ze sklepem ze zdrową żywnością EKO RAJ. Dzięki temu moi pacjenci bez problemu zaopatrzą się w produkty, które są im niezbędne, a mi zdecydowanie ułatwi to komponowanie jadłospisów.

Zobacz więcej zdjęć

Otwarcie

Gabinetu Zdrowa Caloria w Kłodzku

Oficjalne otwarcie gabinetu odbyło się 14.11.2016. Dziękuje wszystkim za przybycie oraz zapraszam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z moich usług!

Zobacz wszystkie zdjęcia

Gabinet po remoncie

Efekt końcowy prac wykończeniowych

Od września 2016 trwały intensywne prace nad przygotowaniem lokalu. Pochłonęły one wiele czasu i poświęcenia, jednak mam nadzieje, że w efekcie będzie on przyjaznym miejscem dla moich pacjentów.

Zobacz więcej zdjęć

Remont

Przygotowania do otwarcia gabinetu

Rozpoczęcie prac nad przygotowaniem gabinetu. Przed nami jeszcze wiele pracy. Mam nadzieję, że efekt będzie tego wart.

Zobacz więcej zdjęć